POS термінал QuadMini Pro поєднує в собі дві найважливіші споживчі якості — доступну ціну та надійність у роботі.
Компактний перегляд термінал обладнаний зносостійким ємнісним сенсорним екраном, необхідними портами для під'єднання периферійного обладнання — все це позитивно позначається на зручність і довговічність роботи.
Сучасний стильний дизайн додасть елегантності робочому місце в кафе або магазині.
Особливості:
- Вбудований процесор Intel Pentium J1900 2,4 ГГц;
- швидкий SSD накопичувач на 64 GB
- 11,6" екран із роздільною здатністю 1366 x 768 і функцією touchscreen;
- Ступінь захисту передньої панелі IP 55
Порти/периферія:
Гарантія 12 міс
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | POS-термінал |
| Особливості | LAN-порт, COM-порт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Монітор | |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Діагональ екрану | 11.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Яскравість | 450 cd/m² |
| Процесор | |
| Виробник процесора | Intel |
| Сімейство процесора | Celeron |
| Частота процесора | 2 GHz |
| Кількість ядер | 4 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота оперативної пам'яті | 1600 MHz |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Жорсткий диск | |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість USB-портів | 6 |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Кількість портів COM | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Висота | 218 мм |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс підключення жорсткого диска | MSATA SSD |