Сканер штрих-кодів Zonerich ZQ S2D55 - багатоплощинний компактний стаціонарний імідж-сканер. Ідеально підходить для магазинів самообслуговування із середнім і великим потоком покупців. Наявність дзеркала та високе вікно зчитування дає змогу краще захоплювати штрих-код із товару. Цей імідж-сканер здатний рахувати будь-які 1D/2D штрих-коди, як надруковані на цінниках або упаковці товару, так і з екранів мобільних пристроїв.
Особливості:
- Фотоімідж-технологія
- Багатоплощинний
- Висока швидкість зчитування
- Зчитує з екранів мобільних пристроїв
- Зчитує все 1D и 2D штрих-коды
Характеристики зчитування:
Роздільна здатність фотомодуля 640х480 пікселів
Джерело світла 650 nm червоний світлодіод
Поле зору 50°(H) X 35°(V)
Кут сканування roll pitch yaw 360° , ±65° , ±60°
Контраст друку Не нижче ніж 25%
Підтримувані інтерфейси USB
Зчитувані штрих-коди:
1D UPC-A, UPC-E, EAN-13, EAN-8, EAN128, GS1 DataBar, Code 39, Codabar, Interleaved 2 of 5, Industrial 2 of 5, Matrix 2 of 5, Code128, Code 93, Code 11 , MSI / PLESSEY и др.
2D PDF417 /MicroPDF417/ QR CODE / MicroQR/Data Matrix /Maxicode/Aztec/Hanxin и др.
Мінімальна роздільна здатність 4 mil Code39
Дальність сканування:
5mil (Code 39) 0-60mm
13mil(100% UPC-A) 0-200mm
Температура 0-50°С
Ударостійкість Падіння з 1,5 метра
Гарантія 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сканер штрихкодів |
| Тип сканера штрих-коду | Стаціонарний |
| Тип зчитувального елемента сканера | Імідж-сканер (фотоматриця) |
| Схема сканування | Багатоплощинна |
| Швидкість сканування | 1500 скан/сек |
| Дальність сканування | 200 мм |
| Інтерфейс підключення до джерела | USB |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP42 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Підставка в комплекті | Ні |
| Гарантія | 12 міс. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 145 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Типи зчитувальних штрих-кодів | Всі 1D і 2D |