Принтер чеків WPT3K — принтер для друку чеків на швидкості до 90 мм/сек. Головними перевагами моделі є компактність і багатомовність
Попри свою доступну ціну чековий принтер WPT3K вирізняється:
- великим ресурсом механізму друку,
- високою швидкістю,
- можливістю завантаження рулону паперу діаметром до 60 мм
Метод друку: Прямий термодрук
Емуляція: ESC/POS
Метод завантаження паперу: Легке завантаження
Кодування 866,1251 (Кириллиця): Є
Розмір символу: FontA: 1.5×3.0mm,FontB:1.1×2.1mm
Роздільна здатність: 203dpi(8тчк./мм)
Ширина друку: 48mm
Діаметр рулону: 60мм
Швидкість друку: 90 mm/s
Автообрізувач: ні
Інтерфейс: USB+Bluetooth
Підтримка ОС:
Порт грошового ящика: RJ11
Ресурс друку: 50км
Робоча температура: 0~50°C
Розміри(Ш×Г×В): 120х169х120мм
Вага: 0,45 кг
Гарантія: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINPAL |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 120 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 48 мм |
| Діаметр рулону | 60 мм |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, Bluetooth |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Гарантія | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 201 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 1.28 кг |