ПОС-принтер WP80A — це компактний, стильний та універсальний принтер з можливістю друку на стрічці шириною як 57, так і 80 мм. Його особливість — це конструкція. Термопринтер можна розміщувати як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні, залежно від ергономіки робочого місця. Крім того, механізм автоматичного обрізання влаштований таким чином, що запобігає застряганню паперу. А основою високої надійності є металевий каркас корпусу принтера.
POS-принтер WP80A має функцію оновлення прошивки IAP (In-Application Programming) онлайн, підтримує зміну IP-адреси у всіх сегментах мережі, функцію захисту термоголовки принтера від перегріву, мережевий моніторинг друку, а також сумісність з Windows, JPOS, Linux, Android, Mac, OPOS.
Крім того, дуже висока швидкість друку 300 мм/сек сприяє безперебійній роботі будь-якої точки продажу чи виробництва.
Ця модель відповідає всім сучасним стандартам для принтерів такого класу: великий ресурс механізму друку та автообрізача, широкий вибір інтерфейсів зв'язку, підтримка завантаження рулону паперу до 80 мм в діаметрі, друк штрих-кодів (1D, 2D) і логотипів.
Висока швидкість друку 300 мм/с
Світлодіодна індикація стану принтера
Надійний автообрізач на 2 млн. циклів
Друк логотипу та штрих-коду
Макс. діаметр рулону: 80 мм
Ширина паперу: 80/57 мм
Автообрізач: повне/часткове обрізання
Інтерфейс: USB + Ethernet
Порт грошової скриньки: RJ11
Ресурс друкуючої голівки: 150 км
Блок живлення: DC 12V 2A
Робоча температура: 0~45℃
Розміри (Ш × Г × В): 133 x 126 x 130 мм
Вага: 1,15 кг
Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 300 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 72 мм |
| Діаметр рулону | 80 мм |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, LAN (Ethernet) |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Гарантія | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 133 мм |
| Ширина | 126 мм |
| Висота | 130 мм |
| Вага | 1.15 кг |