ПОС-принтер WPA1 поєднує доступну ціну та надійність. Цей принтер чеків підходить для торгових точок із середньою інтенсивністю роботи.
Завдяки компактним розмірам і простоті форм його зручно розміщувати в залі ресторану чи магазину. Якісно надрукований чек підвищить лояльність клієнта.
Основні характеристики:
Інтерфейс: "2 в 1": USB+LAN
Ширина паперу: 79 ± 0,5 мм
Макс. діаметр рулону: 83 мм
Ресурс друкувального механізму: 100 км
Ефективна ширина друку: 76 мм, 512/576 точок
Швидкість друку: 230 мм/сек
Автоматичне обрізання стрічки: повне/часткове
Ресурс обрізувача: 1 млн циклів
Підтримка ESC/POS: Є
Порт касового ящика: 24V, 1A RJ11
Драйвери для операційних систем: Win32, Win64
Розмір/вага (Ш × Д × В): 140 × 180 × 127 мм / 1 кг
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gprinter |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 180 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 76 мм |
| Діаметр рулону | 80 мм |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, LAN (Ethernet) |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Гарантія | 12 міс. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 129 мм |
| Вага | 1 кг |