ПЗ-Принтер GP 58130IVC — швидкісний чековий принтер з надійним автообрізувачем, може бути використаний у будь-якій точці продажів аж до супермаркету. Цей термопринтер зарекомендував себе як надійний пристрій упродовж багатьох років роботи на ринку України. Легко інтегрується з всілякими програмами обліку завдяки якісно написаний драйверам і підтримці ESC/POS протоколу. Висока продуктивність і довговічність зумовлена як добре опрацьованою конструкцією принтера загалом, так і і окремих його механічних вузлів і електронних плат.
Параметры:
швидкість друку 130 мм/с
Coririlica (зокрема українська)
надійний автообрізувач 1,5 млн циклів
Ресурс механізму друку 150 км
Інтерфейс: Ethernet
Друк логотипу та штрих-коду
Сумісний із наборами команд EPSON ESC/POS
Ширина рулону 57,5 ±0,5 мм
Макс. діаметр рулону 60 мм
Атообрізувач: повне/частинне обрізання
Блок живлення 12 В/3 A
Порт грошового ящика RJ11, імпульс 12 В/1 A
Робочі умови — температура 0 45oC, Вологість 10 80%
Вага 1,13 кг
Габарити (Ш х Г х В) 141 × 201 × 110 мм
Гарантія 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gprinter |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 130 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 48 мм |
| Діаметр рулону | 60 мм |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Гарантія | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.28 кг |
| Довжина | 201 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Висота | 110 мм |