ПЗ-Принтер Zonerich AB-58C високошвидкісний чековий принтер з надійним автообрізувачем, ідеально підходить для точок продажів з інтенсивним потоком клієнтів. У виготовленні його механізму друку та електронних плат застосовані компоненти найвищого класу, що забезпечує довговічність і стабільність роботи принтера в найжорсткіших режимах експлуатації. Pos принтер має компактні габарити та водночас вміщує рулон паперу до 80 мм. у діаметрі, що дає змогу економити простір на робочому місці касіра та час для зміни паперу. Швидко та якісно надрукований чек підвищить лояльність клієнтів і пропускну здатність точки продажу. Висока зносостійкість забезпечить безперервну роботу чекового принтера впродовж тривалого часу
швидкість друку 200 мм/с
Coririlica (зокрема українська)
надійний автообрізувач 1,5 млн циклів
Ресурс механізму друку 150 км
Інтерфейс: USB
Друк логотипу та штрих-коду
Сумісний із наборами команд EPSON ESC/POS
Ширина рулону 57,5 ±0,5 мм
Макс. діаметр рулону 80 мм
Атообрізувач: повне/частинне обрізання
Блок живлення 24 В/2 A
Порт грошового ящика RJ11, імпульс 24 В/1 A
Робочі умови: температура 050 oC, Вологість 10 80%
Вага 1,15 кг
Габарити (Ш х Г х В) 131 × 163 × 129 мм
Гарантія 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 200 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 48 мм |
| Діаметр рулону | 80 мм |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Виробник | Epson |
| Гарантія | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 163 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Висота | 129 мм |
| Вага | 1.15 кг |