POS термінал QuadPos 15 поєднує в собі дві найважливіші споживчі якості — доступну ціну та надійність у роботі.
Пос термінал обладнаний зносостійким ємнісним сенсорним екраном, безвентиляторною системою охолодження, яскравою та контрастною матрицею — все це позитивно позначається на стабільності, зручності та довговічності роботи.
Регульований кут нахилу екрана дає змогу ергономічно розмістити термінал на робочому місці.
Другий екран на 12" покаже клієнту барвисту рекламу або корисну інформацію про купівлю.
Особливості:
- Вбудований процесор на пасивному охолодженні Intel Celeron J4125 2,00 ГГц;
- швидкий SSD накопичувач на 128 GB
- 15" екран із роздільною здатністю 1024 x 768 і функцією touchscreen;
- екран покупця 12" із роздільною здатністю 1280x800
- Ступінь захисту передньої панелі IP 55
Порти/периферія:
Гарантія 12 міс
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | POS-термінал |
| Особливості | LAN-порт, VGA-порт, COM-порт, Зчитувач магнітних карт, PS/2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Монітор | |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Діагональ екрану | 15 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×768 (XGA) |
| Яскравість | 450 cd/m² |
| Процесор | |
| Виробник процесора | Intel |
| Сімейство процесора | Celeron |
| Частота процесора | 2.4 GHz |
| Кількість ядер | 2 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота оперативної пам'яті | 2400 MHz |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Жорсткий диск | |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість USB-портів | 6 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Кількість портів COM | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс підключення жорсткого диска | mSATA |