POS термінал QuadMini 12" поєднує в собі два найважливіших споживчих якості - доступну ціну і надійність в роботі.
Компактний пос-термінал оснащений зносостійким ємнісним сенсорним екраном, яскравою і контрастною матрицею, необхідними портами для підключення периферійного обладнання - все це позитивно позначається на зручності і довговічності роботи.
Можливість настінного кріплення забезпечує більш широкий вибір місць установки терміналу в кафе, на робочому місці касира в магазині.
Особливості:
- Вбудований процесор Celeron J1900 2,0-2,40 ГГц;
- швидкий SSD накопичувач на 64 GB
- 12" екран з роздільною здатністю 1280 x 800 і функцією touchscreen;
- Ступінь захисту передньої панелі IP 55
Порти /периферія:
Гарантія 12 міс
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | POS-термінал |
| Особливості | LAN-порт, COM-порт, Наявність Wi-Fi, Дисплей покупця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Монітор | |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Діагональ екрану | 12 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Яскравість | 450 cd/m² |
| Процесор | |
| Виробник процесора | Intel |
| Сімейство процесора | Celeron |
| Частота процесора | 2 GHz |
| Кількість ядер | 4 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота оперативної пам'яті | 1600 MHz |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Жорсткий диск | |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Кількість портів COM | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 305 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс підключення жорсткого диска | MSATA SSD |