Ваги фасувальні ВТНЕ-ХН1К-1 RS призначені для статистичного зважування товарів при торгово-комерційних та технологічних операціях.
Данна модель ваг має два рідинокристалічних дисплея. завдяки такому виду індикації ваги дуже економічні - можуть працювати ддо 100 годин без підзарядки.
Ваги володіють наступними особливостями :
· Можливість підключення до зовнішніх пристроїв через інтерфейс RS-232 .
· Вбудований акумулятор;
· Автоматичне встановлення нуля;
· Мала вага і габарити;
· Двосторонній індикатор ;
· Сигналізація про обраний режим роботи ваг , перенавантаженні і розрядці акумулятора;
· Зважування з вибіркою маси тари;
Функціональні можливості:
Програмне забезпечення ваг дозволяє задавати різні режими роботи ваг :
· Зважування з наперед заданим значенням найбільшої та найменшої маси - функція дозатора ;
· Зважування з визначенням штук виробів в загальній масі встановленій на вантажоприймальну платформу (режим підрахунку штучних виробів);
· Програмне забезпечення ваг дозволяє задавати одиниці виміру: кг , г.
Комплектація:
- захисний чохол;
- шнур живлення;
- акумулятор;
- інструкція з експлуатації з декларацією відповідності за модулем F.
Ваги ВТНЕ-15Н1К-1 RS знаходяться в державному реєстрі України і мають декларацію відповідності за модулем F
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 320 |
| Висота | 130 мм |
| Вага | 4 кг |
| Довжина | 350 мм |