ПОС-Принтер WP230 - Швидко та якісно надрукований чек (бігунок) скоротить час обслуговування клієнта, підвищить його лояльність та оборот з одного посадкового місця. Компактні розміри, наявність спеціальних отворів для настінного кріплення та простота форм дозволяють легко розмістити і вписати pos принтер в інтер'єр ресторану, магазину, кафе або бару.
Особливості
- Висока швидкість друку - 230мм/с
- Надійний авто обрізувач - 1 млн циклів
- Два інтерфейси: USB+ Ethernet
- Високошвидкісний режим друку драйверів
- Друк логотипу та штрих-коду
- Сумісний з наборами команд EPSON ESC / POS
Основні параметри:
Ширина паперу: 80мм
Роздільна здатність друку: 203 dpi
Метод друку: Прямий термодрук
Автообрізувач: Повна і часткова обрізка
Швидкість друку: 230мм/с
Діаметр рулона: до 80 мм
Ширина друку: до 72 мм
Ресурс друкуючої. головки: 150 км
Ресурс обрізувача: 1 млн. циклів
Блок живлення 24 В/2,5 A
Порт гошового ящика RJ11, імпульс 24 В /1 A
Температура роботи 0 -45ºC, Вологість 10 -80%
Гарантія 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 230 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 76 мм |
| Діаметр рулону | 80 мм |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | LAN (Ethernet), USB |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Виробник | Epson |
| Гарантія | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 169 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 129 мм |
| Вага | 1.28 кг |