POS термінал LikePos 15 поєднує в собі дві найважливіші споживчі якості - доступну ціну та надійність у роботі.
Пос термінал оснащений зносостійким ємнісним сенсорним екраном, безвентиляторною системою охолодження, яскравою та контрастною матрицею, зчитувачем магнітних карт - все це позитивно позначається на стабільності, зручності та довговічності роботи.
Регульований кут нахилу екрана дозволяє ергономічно розмістити термінал на робочому місці.
Можливість настінного кріплення забезпечує ширший вибір місць встановлення терміналу у залі ресторану чи готелю, робочому місці касира у магазині.
Особливості:
- вбудований процесор на пасивному охолодженні Intel Celeron J1800 2,40 ГГц;
- Швидкий SSD накопичувач на 128 GB
- Вбудований зчитувач магнітних карт на 3 доріжки;
- 15” екран з роздільною здатністю 1024 x 768 та функцією touchscreen;
- Ступінь захисту передньої панелі IP 55
Порти/периферія:
1х Gibabit Ethernet RJ-45 (8P8C)
6 x USB
1x RS232(COM):1-DB9,
1x VGA
1x Audio (вихід)
Гарантія 12 міс
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | POS-термінал |
| Стан | Новий |
| Особливості | LAN-порт, VGA-порт, COM-порт, Зчитувач магнітних карт, PS/2 |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Кількість USB-портів | 6 |
| Кількість портів COM | 3 |
| Монітор | |
| Роздільна здатність екрану | 1024×768 (XGA) |
| Діагональ екрану | 15 дюйм |
| Яскравість | 450 cd/m² |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Жорсткий диск | |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Частота оперативної пам'яті | 1600 MHz |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Процесор | |
| Частота процесора | 2.4 GHz |
| Кількість ядер | 4 |
| Виробник процесора | Intel |
| Сімейство процесора | Celeron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс підключення жорсткого диска | MSATA SSD |