POS термінал QuadPos 12 поєднує в собі дві найважливіші споживчі якості - доступну ціну та надійність у роботі.
Пос термінал оснащений зносостійким ємнісним сенсорним екраном, безвентиляторною системою охолодження, яскравою та контрастною матрицею - все це позитивно позначається на стабільності, зручності та довговічності роботи.
VESA крыплення дозволяє ергономічно розмістити термінал робочому місці на стенд або ергономічну стійку.
Можливість настінного кріплення забезпечує ширший вибір місць встановлення терміналу у залі ресторану чи готелю, робочому місці касира у магазині.
особливості:
- вбудований процесор на пасивному охолодженні Intel Celeron J4125 2,00 ГГц;
- Швидкий SSD накопичувач на 128 GB
- 8GB швидкісної оперативної пам'яті DDR4
- 12,1” екран з роздільною здатністю 1280 x 800 та функцією touchscreen;
- Ступінь захисту передньої панелі IP 55
Порти/периферія:
1х Gibabit Ethernet RJ-45 (8P8C)
6 x USB
3x RS232(COM):2-DB9, 1-додатковий
1x VGA
1x Audio (вихід)
Гарантія 12 міс
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | POS-термінал |
| Особливості | LAN-порт, VGA-порт, COM-порт, Зчитувач магнітних карт, PS/2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Операційна система | Windows |
| Стан | Новий |
| Монітор | |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Діагональ екрану | 12.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Яскравість | 450 cd/m² |
| Процесор | |
| Виробник процесора | Intel |
| Сімейство процесора | Celeron |
| Частота процесора | 2.4 GHz |
| Кількість ядер | 4 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота оперативної пам'яті | 2400 MHz |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Жорсткий диск | |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість USB-портів | 6 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Кількість портів COM | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс підключення жорсткого диска | MSATA SSD |