Заснована на пасивному охолодженні конструкція ПЗ терміналу N9PLUS 21.5, алюмінієвий корпус, довговічний ємнісний сенсорний екран та електронні компоненти промислового класу гарантують надійну роботу в складних умовах експлуатації.
Ідеально підходить для систем самообслуговування, а також модуля кухаря в ресторанній поссистемі.
FullHD 21,5" екран забезпечить чітке зображення великої кількості необхідної інформації.
Можливість настінного кріплення забезпечує ширший вибір місць встановлення термінала в залі ресторану, на кухні ресторану або в готелі.
Особливості:
- Вбудований процесор на пасивному охолодженні Intel Celeron J4125 2,0 ГГц;
- швидкий SSD накопичувач на 128 GB / 8GB оперативної пам'яті
- 21,5" екран із роздільною здатністю 1920х1080 і функцією touchscreen;
- Ступінь захисту передньої панелі IP 65
- можливість встановлення на VESA кріплення (75х75)
Порти/периферія:
Розміри: 530х325х17 мм.
Гарантія 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MapleTouch |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | POS-термінал |
| Особливості | LAN-порт, VGA-порт, COM-порт |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Монітор | |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Діагональ екрану | 21.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Процесор | |
| Виробник процесора | Intel |
| Сімейство процесора | Celeron |
| Частота процесора | 2 GHz |
| Кількість ядер | 4 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота оперативної пам'яті | 1066 MHz |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Жорсткий диск | |
| Об'єм накопичувача | 32 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість USB-портів | 5 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Кількість портів COM | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 117 мм |
| Висота | 325 мм |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс підключення жорсткого диска | mSATA |
| Ширина | 530 |