Ящик виготовлений із міцної сталі та має можливість під'єднання до касового апарату або ПЗ-терміналу, що дає змогу керувати ним за допомогою команд касового апарта або прикладного програмного забезпечення. Купюри утримуються всередині ящика міцними металевими затискачами з надійним пружинним механізмом. Салазки, якими рухається купюрниця, також виготовлені з міцної сталі, що дає змогу витримувати велику вагу та надійно функціонувати тривалий час.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Вага | 6 кг |
| Основні атрибути | |
| Тип замка | Ключовий, автоматичний |
| Країна виробник | Китай |
| Напрямок відкриття грошового ящика | Вперед |
| Кількість відділень для монет | 8 |
| Кількість відділень для банкнот | 5 |